<< Elokuu Syyskuu 2017 Lokakuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
28.8. 29.8. 30.8. 31.8. 1.9. 2.9. 3.9.
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In28 Out12
17:30 Tyttöjen taito/kykykoulu ja maalivahtikoulu In10 Out16
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In27 Out13
 
18:30 FC51 United - ACK 03-04 In7 Out4
09:00 Karuselliturnaus TE11 (06) In12 Out8
       
19:15 Yhteisharjoitus Ack T05 In0 Out20
   
4.9. 5.9. 6.9. 7.9. 8.9. 9.9. 10.9.
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In32 Out12
17:15 T12 Kakkonen: HJK/City val - HooGee/KF Pandat sin In12 Out12
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In21 Out23
17:15 T11 (06-07): HooGee/KF Pandat sin - ACK06 In12 Out10
17:00 Hippoturnaus In34 Out6
18:15 T12 Ykkönen: HooGee/KF Pandat val - HPS In12 Out1
17:30 Tyttöjen taito/kykykoulu ja maalivahtikoulu In6 Out12
   
17:30 vapaa Ulkoharjoitus T05-06(07) (ei ohjattua treeniä) In6 Out17
   
11.9. 12.9. 13.9. 14.9. 15.9. 16.9. 17.9.
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In24 Out23
17:30 Tyttöjen taito/kykykoulu ja maalivahtikoulu In8 Out16
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In17 Out26
 
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In21 Out18
 
19:15 T11 (06-07): HooGee/KF Pandat sin - EPS/Valkoinen 2 In12 Out14
   
17:30 T12 Kakkonen: HooGee/KF Pandat sin - Valtti/IHU III In13 Out7
 
18:15 T12 Ykkönen: EPS/Valkoinen - HooGee/KF Pandat val In12 Out8
   
18.9. 19.9. 20.9. 21.9. 22.9. 23.9. 24.9.
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In29 Out17
17:30 Tyttöjen taito/kykykoulu ja maalivahtikoulu In8 Out15
16:45 T11 (06-07): IIF FOTBOLL - HooGee/KF Pandat sin In12 Out18
 
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In22 Out22
13:00 Ponnariturnaus In14 Out17
 
18:15 T12 Ykkönen: HooGee/KF Pandat val - NuPS In13 Out7
 
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In17 Out31
   
14:15 T12 Kakkonen: GrIFK - HooGee/KF Pandat sin In11 Out15
 
25.9. 26.9. 27.9. 28.9. 29.9. 30.9. 1.10.
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In19 Out8
17:30 Tyttöjen taito/kykykoulu ja maalivahtikoulu In4 Out5
17:15 Uusi ajankohta: T11 (06-07): LoPa/Valkoinen - HooGee/KF Pandat sin In6 Out10
 
17:30 FC51 United avoin harjoitus T05 In6 Out1
09:45 T12 Ykkönen: FC Espoo/valkoinen - HooGee/KF Pandat val In6 Out3
16:15 T12 Kakkonen: HooGee/KF Pandat sin - LoPa In3 Out6
18:15 T12 Ykkönen: HooGee/KF Pandat val - ACK In12 Out2
 
17:30 Ulkoharjoitus T05-06(07) In5 Out3
   
11:00 T11 (06-07): HooGee/KF Pandat sin - Kasiysi/Valkoinen In3 Out5
 
Nimenhuuto.com auttaa lasten ja nuorten liikunnassa: joukkeiden nettikalentereissa jo 10 135 953 jumppaa, treeniä ja muuta tapahtumaa.